עו״ד ששי גז לשרון גל: "כל אחד מבין ששיעורי בית בתיק הזה לא עשו. אתה צריך לשמוע את העדות בבית משפט כדי להבין שהייתם צריכים להביא את כל החומר לפני?"

שרון גל

מתחדש משפטו של נתניהו

עו״ד ששי גז לשרון גל: "כל אחד מבין ששיעורי בית בתיק הזה לא עשו. אתה צריך לשמוע את העדות בבית משפט כדי להבין שהייתם צריכים להביא את כל החומר לפני? אולי אם הייתם בודקים את עצמכם ממש טוב בנושא של סיקור אוהד לא הייתם מגישים בכלל כתב אישום?"

עו״ד ארי שמאי: "אם לא המשפטים האלה - ברור שנתניהו היה מקבל עוד כמה מנדטים כי יש בציבור עוד כמה אדיוטים שמאמינים לאמנון אברמוביץ׳, שמאמינים למסע ההשחרה שלא היה כמותו. בוא נגיד שנגד האיש שאהב לכנות עצמו ״הנשיא התשיעי של מדינת ישראל״ מישהו היה מעז לפתוח בחקירה בדברים האלה? ועוד בלי אישור בכתב מהיועמ״ש? שפטל צדק, זו הפיכה שיפוטית. לפי דניאל פרידמן - כל היועמשים ניסו להוריד ראשי ממשלה אבל פה זה הרבה יותר חמור, על דברים תקדימיים מגישים כתב אישום שכולו חורים, שכבר בעד הראשון מזמנים להשלמת חקירות, כשכל זה קורה במערכות בחירות כשהכל מתוזמן ומגישים כתב אישום רגע לפני הבחירות. את זה צריכים לשפוט היסטוריונים, לא משפטנים. אבל גם ההיסטוריה יכולה לרמות…"

עו״ד ששי גז: "אני מסתייג מהמילים הפיכה משפטית, אבל כך לא מנהלים משפט. לא מנהלים משפט כשחומר הריאיות תוך כדי משפט מתגלגל, לא הולכים לכתב אישום לפני שמכינים הכל. נניח ובבדיקה החוזרת היו מגלים בבדיקה החוזרת שאין אדנים חזקים לכתב האישום, האם מישהו היה מסוגל לחזור בו?"

13.09.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.