צילום: יח"צ

חבר הכנסת עמיחי שיקלי לפתחי וזמרי בעם: "אני חושב שהדבר הכי בסיסי בעניין רוטמן ושקד. אם איילת שקד רוצה שיחתמו על הוראת השעה - היא צריכה להציג מכתב מה בדיוק סוכם בינה למרצ ורע"מ"

פתחי וזמרי בעם

חוק ההגירה

חבר הכנסת עמיחי שיקלי לפתחי וזמרי בעם: "אני חושב שהדבר הכי בסיסי בעניין רוטמן ושקד. אם איילת שקד רוצה שיחתמו על הוראת השעה - היא צריכה להציג מכתב מה בדיוק סוכם בינה למרצ ורעמ, הדבר הזה לא ברור. האם 3000 משפחות הולכות לקבל מעמד בישראל? וכן הלאה. זה הכל מה שנקרא תורה שבעל פה"

פתחי: "אבל איילת שקד תהיה חייבת בסוף להציג את המסמך הזה, לא?"

שיקלי: "עד עכשיו לא הוצג. בפעם הקודמת לאף ח״כ לא היה מושג על מה הוא מצביע, לדעתי גם לא נראה מסמך כזה כי כנראה ההבנות (עם מרצ ורעמ, ג.י) הם קצת יותר מרחיקות לכת"

על יאיר לפיד: "אני חושב שמדיניות החוץ של ישראל מנוהלת בצורה רשלנית וחובבנית. אני מצפה משר החוץ שיעמוד על כבודה של ישראל, אפשר להיות ענייני וללחוץ יד, אני מדבר על המניפסטים המשתפכים והחנפניים לסגנית ארה״ב שאך לפני שבועיים עמדה מול סטודנטית שהאשימה אותנו ברצח עם. ההנהגה הנוכחית, בנט, גנץ ולפיד - מובילים מדיניות רופסת מול האמריקאים והפלסטינים, אני חושש שהאינטרסים הביטחוניים של ישראל ישחקו והדבר הזה יוביל לעליה של הכוחות הפועלים נגדנו"

13.10.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.