צילום: צילום מסך 13

איילה חסון עונה לביקורת, הבוקר אצל שרון גל: "קולגות, תעשו תחקירים משלכם, בחייאת"

שרון גל

איילה חסון עונה לביקורת

הבוקר אצל שרון גל: "קולגות, תעשו תחקירים משלכם, בחייאת. אתם לא מבקרי תקשורת ובטח מי שלא עשה תחקיר בחייו. תעשו תחקירים משלכם, אני לא גזענית, אני אוהבת אדם באשר הוא אדם"

"אני לא מתעסקת בהפרה של הבטחות בחירות, זה לא ענייני, אבל מאד ענייני להרגיש שלא רק טסים לחו״ל הלוך ושוב ומצטלמים ובלה בלה בלה, זו תפקידו של העיתונאי, להשגיח על הפוליטיקאים שהם עושים למען הציבור והם שומרים על האינטרס של הציבור. אז ששרת הפנים לא תגיד ׳בדקנו׳, אחרי רבע שעה. אנחנו רוצים לדעת איך בדקת ולאיזה מסקנות הגעת. זו המדינה שלנו ואנחנו רוצים לגדל פה בבטחה את הילדים והנכדים שלנו בבטחה"

"מספיק עם הטיעון הזה ׳למי זה יעזור למי זה לא יעזור׳, יעזור לכולם שלא יהיה טרור. צריך פיקוח עומק שכספים ילכו למטרות להן הן נועדו, אנשים רוצים לכבס את המציאות? בסדר גמור, לא על חשבון האזרחים. הלו! אתם עובדים אצל הציבור - בשם הציבור!"

"איילה שקד אמרה לקרן מרציאנו ביום ראשון ׳בדקנו את הנושא והכל בסדר׳. סליחה? מתי בדקת? אצל מי את עובדת? את לא עובדת אצל הציבור? עזבו את הדבר הנוכלי הזה שאומרים שהליכוד עומד מאחורי התחקיר הזה. בשקיפות מלאה ציינתי בכתבה שעמותת עד כאן ופורום בוחרים בחיים אספו את החומר. המשפחות השכולות שתנועת ימינה וראשי ימינה רדפו אחריהם לפני הבחירות והשתמשו בהם כקרדום פוליטי לחפור בהם, אז לפחות תכבדו אותם. בועז קוקיא שבנו נרצח - אין לי מוטיבציה פוליטית, זו משפחה מפוארת, עליהם משתלחים? זה שפוליטיקאים מתוך הקואליציה, כדי למרק את המצפון שלהם, מתייחסים ככה להורים שכולים… מה זה? אנשים איבדו את זה. כשאני רואה שמגייסים את כל הכוחות כדי לנסות לסתום לי את הפה אז אני יודעת שדרכתי על מוקש רציני, כמו שאמר לי בכיר לשעבר במערכת הביטחון."

03.11.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.